بهترین مارک پروتز سینه در ایران

بهترین مارک پروتز سینه در ایران

     سئوال های بسیار زیادی در رابطه با مارک های متفاوت انواع پروتز ( ایمپلنت ) پرسیده می شوند که اغلب آنها در رابطه با بهترین مارک پروتز می باشد بنابراین در این مطلب قصد داریم برترین مارک پروتز سینه در کشور را به شما عزیزان معرفی نماییم.

تولید ایمپلنت های درمانی و زیبایی به تکنولوژی به نسبت بالایی نیاز دارد که کشورهای کمی این توانایی علمی را دارند ولی متاسفانه برخی افراد سودجو اقدام به واردات محصولات بی کیفیت به کشور کرده اند و برخی نیز بدون اطلاع از عوارض و عواقب استفاده از این محصولات و فقط به خاطر قیمت پایینتر اقدام به استفاده از این محصولات می کنند که امیدورایم بتوانیم با معرفی مارک های معتبر قدم مناسبی برای اطلاع رسانی به متقاضیان استفاده از انواع پروتز ها داشته باشیم.

* تاریخچه تنظیم مقررات پروتز سینه در FDA آمریکا

* تاریخچه ای از اعطای گواهی نامه های FDA در زمینه انواع پروتز سینه


منتور بهترین مارک پروتز سینه ( Mentor بهترین مارک پروتز (

پروتز سینه منتور

     به جرات می توان ادعا کرد که منتور بهترین مارک پروتز وارد شده به ایران است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

پروتز سینه Mentor بر اساس ادعای خود این شرکت از با کیفیت ترین مواد سیلیکونی تهیه شده است و حتی پروتزهای سینه آب نمکی تولیدی منتور هم بسیار با کیفیت هستند. این شرکت با توجه به این موضوع که افراد بر اساس ترجیح های شخصی، بیماری، آناتومی بدن، جغرافیا و ... خواهان استفاده از پروتز می باشند اقدام به ارائه گزینه های بسیار متنوعی کرده است که شاید یکی از دلایل محبوبیت این محصول در بین بانوان باشد.

پروتز سینه منتور ساخت کشور آمریکا و اولین پیشنهاد ما به کسانی است که مایل به استفاده از پروتز سینه برای موارد درمانی و زیبایی می باشند.

* منتور در ویکی پدیا 

* گواهی نامه منتور از وزارت بهداشت کانادا

* دانلود فایل پی دی اف مطالعات FDA آمریکا درباره منتور

* دانلود فایل پی دی اف گواهی FDA آمریکا به محصولات جدید منتور

* فایل پی دی اف منتشر شده شرکت منتور درباره تعهداتش


سیلیمد برزیلی مارک با کیفیت پروتز سینه ( Silimed پروتز برزیلی )

پروتز سینه silimed برزیل

     پروتز سیلیمد ساخت کشور برزیل بهشت جراحی زیبایی است که علاوه بر کیفیت بالا تنوع بسیار زیادی نیز دارند و با توجه به آناتومی بدن با دقت بسیار بالایی تولید می شوند.

پروتزهای سینه سری بیو دیزاین Silimed دارای تنوع شکلی بسیار بالایی هستند که همین امر باعث می شود که سینه زیبا و مورد علاقه تان را داشته باشید.

* دانلود فایل پی دی اف گواهی نامه FDA آمریکا به پروتزهای سیلیمد

* گواهی نامه های اخذ شده سیلیمد از کشورهای مختلف دنیا

* خبر مبنی بر دریافت گواهی نامه FDA برای پروتزهای شرکت سیلیمد در خبرگزاری رویترز

* سیلیمد در Facebook

* وزارت بهداشت برزیل

* هر دو مارک پروتز یعنی منتور و سیلیمد دارای گواهی نامه استاندارد از FDA آمریکا و وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشند *